Więcej
  Strona głównaWiadomościNazwiska piłkarzy, którzy przyjadą do Warki

  Nazwiska piłkarzy, którzy przyjadą do Warki

  Trener Reprezentacji Polski w piłce nożnej Waldemar Fornalik podał nazwiska piłkarzy powołanych do kadry na najbliższe mecze, które odbędą się 4 i 7 czerwca. Pierwsze towarzyskie spotkanie biało-czerwoni zagrają z drużyną Liechtensteinu, zaś drugi mecz będzie pojedynkiem o punkty eliminacji do Mistrzostwa Świata Brazylia 2014.

  Do nadchodzących spotkań drużyna trenera Fornalika będzie przygotowywała się w wareckim hotelu Farma Sielanka, gdzie 31 maja Drużyna Narodowa rozpocznie swój obóz przygotowawczy.
  Zatem do Warki zamierzają przyjechać:
  Artur Boruc, Tomasz Kuszczak, Wojciech Szczęsny, Sebastian Boenisch, Piotr Celeban, Kamil Glik, Marcin Komorowski, Bartosz Salamon, Marcin Wasilewski, Jakub Błaszczykowski, Ariel Borysiuk, Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejewski, Eugen Polanski, Maciej Rybus, Piotr Zieliński, Robert Lewandowski i Artur Sobiech.

  Jak na razie nie wiadomo czy nad Pilicą zjawią się największe gwiazdy reprezentacji, czyli Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski. Piłkarze 25.05 zagrają w finale Ligii Mistrzów i dlatego trener Fornalik nie wyklucza, że zawodnicy otrzymają więcej czasu na odpoczynek.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE