Więcej
  Strona głównaBlogiTorby, które wyrażają emocje

  Torby, które wyrażają emocje

  Dzisiaj pragniemy zaprezentować osobę Katarzyny Majewskiej. Absolwentki Liceum Ogólnokształcącego w Warce, która postanowiła dłużej nie tkwić w stagnacji tylko zaczęła działać. W tym celu wykorzystała swój talent plastyczny i kreatywność. Tak oto powstała C’est la sac, czyli linia ręcznie malowanych toreb.
  Młoda artystka z Warki tak oto przedstawia swój produkt:

  Potrzebujesz oryginalnej torby? Wcale nie trzeba szukać daleko, by znaleźć prawdziwą perełkę w przystępnej cenie! C’est la sac to ręcznie malowane lniane torby, które mogą posłużyć jako torba na zakupy lub pojemna torba na ramię. To, co sprawia, że są wyjątkowe, to różnorodność napisów: od tych śmiesznych, przez motyw słownikowych definicji, aż po te nico kontrowersyjne i prowokujące! Jeśli nie znajdziecie nic dla siebie (lub po prostu macie własny pomysł) istnieje jeszcze jedna opcja: przy współpracy z autorką toreb możecie stworzyć własny, niepowtarzalny egzemplarz! Brzmi ciekawie? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z facebookową galerią młodej autorki z Warki:
  https://www.facebook.com/CestLaSac

  Katarzyna Majewska

  torby foto

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE