Ferie w Warce… Zimowisko

Ferie w Warce… Zimowisko

Chociaż aura za okna na to nie wskazuje, ferie zimowe są coraz bliżej! Na przekór pogodzie organizatorzy tegorocznych „Ferii w Warce” – Dworek, CeSiR, Biblioteka i Muzeum postanowili zapewnić dzieciom prawdziwie zimową zabawę.

Dzieci będą mogły poznać różne sporty zimowe czy zdobyć informacje na temat tego jak dbać zimą o zwierzęta. Ważnym elementem będą zajęcia dotyczące ochrony środowiska, zmian klimatycznych, bezpieczeństwa podczas ferii oraz świadomego korzystania z internetu

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14 zapraszamy dzieci z roczników 2009-2013 do udziału w zajęciach. W planie znajdują się m.in. animacje, warsztaty plastyczne, sportowe zmagania, teatrzyk, wspólne czytanie zimowych opowieści, zabawy na basenie oraz interaktywne rozmowy edukacyjne i rozmowy o bezpieczeństwie. Nie zabraknie również wielu zabaw i zawodów. Te atrakcje na pewno wywołają uśmiech na twarzy niejednego dziecka! Dodatkowo w dniach 17-20 lutego na wareckim basenie dostępny będzie Wodny Tor Przeszkód, z którego będzie można korzystać w godzinach otwarcia pływalni, w cenie biletu (uwaga, dla dzieci i młodzieży w czasie ferii promocyjna cena!). Obowiązkowe jest obuwie zmienne, wygodne ubranie i dobry humor!

Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Deklaracja uczestnictwa w feriach do pobrania lub do odbioru w instytucjach.

Udostępnij:
← Dzień Dawcy Szpiku w Warce! Akcja dla Kasi Mentel! KS Warka wśród najlepszych szkółek piłkarskich na Mazowszu →

Dodaj komentarz