11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeSzczęśliwi w nowym miejscu – teraz jeszcze bliżej do Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Szczęśliwi w nowym miejscu – teraz jeszcze bliżej do Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Zakończyły się trwające ponad miesiąc prace remontowe i od lipca Stowarzyszenie W.A.R.K.A. funkcjonuje w nowej lokalizacji. Obecne biuro mieści się w budynku Centrum Sportu i Rekreacji w Warce. Pachnie nowością i jest rozświetlone słońcem. Z radością czekamy tu na naszych społeczników, przyjaciół i partnerów. Pozytywne emocje uzupełnia wdzięczność za możliwość przez 14 lat korzystania z lokalu w biurze firmy DELTIMA. „Nie istniejemy bez naszych przyjaciół i partnerów” – zgodnie powtarzają Andrzej Zaręba i Dorota Lenarczyk – kierujący Stowarzyszeniem. Dziś jesteśmy wdzięczni  tym, którzy pomagali nam przez ostatnie kilkanaście lat i tym którzy pomogli nam przy remoncie nowego lokalu.

  Przypomnijmy, że w maju informowaliśmy o planach przeprowadzki w związku z tym, iż Firma DELTIMA chcąc dalej rozwijać swoją działalność zaplanowała na parterze budynku, gdzie m.in. mieściło się biuro Stowarzyszenia kompleksowy remont wraz z dostosowaniem wszystkich pomieszczeń do swojej dalszej działalności. Na nasz apel o pomoc przy remoncie natychmiast zareagowało wiele osób, w pierwszej kolejności nasz dotychczasowy gospodarz Włodzimierz Przybylski oraz Firma KLONDAIK Grzegorza Więckowskiego. Pomocy udzieliły chętnie zarówno firmy jak i osoby prywatne. W celu wynajmu pomieszczeń w CeSiR procedura wymaga zgody Rady Gminy. Stosowną uchwałę Radni Rady Miejskiej w Warce podjęli 28 maja co pozwoliło na rozpoczęcie remontu. Ze strony społeczności wareckiej spotkaliśmy się z ogromem wsparcia. Pomoc sponsorów, partnerów i przyjaciół była dla nas kluczowa. Dzięki niej możliwy był zakup m.in. płytek podłogowych, fugi, okien, farby, elementów elektrycznych, podgrzewacza do wody, mebli biurowych, zlewu i baterii oraz hydrauliki do zlewu.

  Pragniemy z całego serca podziękować instytucjom, zaprzyjaźnionym firmom i osobom prywatnym zaangażowanym w pomoc przy zakupie materiałów niezbędnych do przystosowania nowego lokalu. Swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasza przeprowadzka zakończyła się sukcesem i możemy rozwijać dalej naszą działalność dla dobra Warki i powiatu grójeckiego.

  Szczególne podziękowania kierujemy do:

  • Burmistrza Warki Dariusza Gizki oraz Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącą Aldoną Rzeźnik
  • DELTIMA Sp. z o.o. – Włodzimierz Przybylski
  • KLONDAIK S.C. – Grzegorz Więckowski
  • EL-MONT – Mirosław Smogur
  • ELEKTROMET – Artur Chmielewski
  • Usługi Remontowo Budowlane – Zbisław Zatorski
  • Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
  • Centrum Sportu i Rekreacji w Warce
  • Osób indywidualnych, które przekazały darowiznę na działania remontowe.

  DZIĘKUJEMY!

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  (na zdjęciu – Kierownik Biura i Sekretarz Zarządu Dorota Lenarczyk oraz społeczny Prezes Zarządu Andrzej Zaręba)

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE