2.2 C
Warka
wtorek, 31 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiRemis KS- u Warka w Kozienicach

  Remis KS- u Warka w Kozienicach

  Piłkarze KS- u Warka rozegrali w minioną sobotę drugi mecz sparingowy podczas przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni Pawła Potenta zremisowali z Energią Kozienice 3:3. Przed IV- ligowcem z powiatu grójeckiego konfrontacja z Józefovią Józefów. 

  Zespół Potenta w sobotę zmierzył się na wyjeździe z liderem radomskiej „okręgówki”. KS Warka objął prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy. Na 2:0 wynik podwyższył Zieliński. W drugiej odsłonie pojedynku kolejnego gola dla gości zdobył Knajdrowski. Później na listę strzelców wpisywała się już tylko Energia i doprowadziła do remisu 3:3.

  Sobotnią konfrontację bardzo pozytywnie ocenił dyrektor sportowy KS-u Warka, Kamil Witkowski. – Był to fajny, pożyteczny sprawdzian. Nasz rywal z Kozienic jest solidnym zespołem. Uważam, że to główny kandydat do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy – powiedział Witkowski. Nie ma wątpliwości, ze świetnej strony w drużynie z Warki zaprezentował się nowy zawodnik, Konrad Szkopiński. – Jest on bardzo solidnym wzmocnieniem. To doświadczony piłkarz, który występował w wyższej lidze – zaznacza Witkowski.

   

  Przed KS-em Warka kolejny sparingowy pojedynek. W najbliższy weekend podopieczni Potenta zmierzą się na wyjeździe z Józefovią Józefów.

   

  Energia Kozienice – KS Warka 3:3 (0:2)

   

  Bramki: samobójcza, Zieliński, Knajdrowski – dla KS-u Warka

   

  KS Warka: Sapała, Kij, zawodnik testowany, Knajdrowski, Bylak, Kacperkiewicz, zawodnik testowany, Głogowski, Szkopiński, zawodnik testowany, Zieliński, Sobczak.

   

  MARCIN KAŹMIERSKI

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE