Remis KS- u Warka w Kozienicach

Remis KS- u Warka w Kozienicach

Piłkarze KS- u Warka rozegrali w minioną sobotę drugi mecz sparingowy podczas przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni Pawła Potenta zremisowali z Energią Kozienice 3:3. Przed IV- ligowcem z powiatu grójeckiego konfrontacja z Józefovią Józefów. 

Zespół Potenta w sobotę zmierzył się na wyjeździe z liderem radomskiej „okręgówki”. KS Warka objął prowadzenie po samobójczym trafieniu zawodnika gospodarzy. Na 2:0 wynik podwyższył Zieliński. W drugiej odsłonie pojedynku kolejnego gola dla gości zdobył Knajdrowski. Później na listę strzelców wpisywała się już tylko Energia i doprowadziła do remisu 3:3.

Sobotnią konfrontację bardzo pozytywnie ocenił dyrektor sportowy KS-u Warka, Kamil Witkowski. – Był to fajny, pożyteczny sprawdzian. Nasz rywal z Kozienic jest solidnym zespołem. Uważam, że to główny kandydat do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy – powiedział Witkowski. Nie ma wątpliwości, ze świetnej strony w drużynie z Warki zaprezentował się nowy zawodnik, Konrad Szkopiński. – Jest on bardzo solidnym wzmocnieniem. To doświadczony piłkarz, który występował w wyższej lidze – zaznacza Witkowski.

 

Przed KS-em Warka kolejny sparingowy pojedynek. W najbliższy weekend podopieczni Potenta zmierzą się na wyjeździe z Józefovią Józefów.

 

Energia Kozienice – KS Warka 3:3 (0:2)

 

Bramki: samobójcza, Zieliński, Knajdrowski – dla KS-u Warka

 

KS Warka: Sapała, Kij, zawodnik testowany, Knajdrowski, Bylak, Kacperkiewicz, zawodnik testowany, Głogowski, Szkopiński, zawodnik testowany, Zieliński, Sobczak.

 

MARCIN KAŹMIERSKI

 

Udostępnij:
← Warka wyrusza do walki w Armii Wojdala Znicz Pruszków najlepszy w Warce →

Dodaj komentarz