Więcej
  Strona głównaWiadomościPłyniemy Gośniewską

  Płyniemy Gośniewską

  Każdy, kto czytał nowy numer Nad Wisłą, z pewnością zauważył na pierwszej stronie artykuł zatytułowany „Szosa jak plaster”. Poruszony został w nim temat złej technologii, w jakiej rok temu wykonano nawierzchnię ul. Gośniewskiej na odcinku od ul. Krótkiej do Browaru. Podczas upalnych dni nawierzchnia składająca się z UWAGA „emulsji asfaltowej posypanej kamiennym grysem”, zamienia się w płynną, cuchnącą gotowanym asfaltem maź. Koła przejeżdżających samochodów oblepiają się czarną substancją, a gdy któryś z nich wjeżdża na posesje przy ul. Gośniewskiej, we wjeździe pozostawia czarne ślady.

  Przesłany przez czytelnika krótki film najlepiej ilustruje to, co działo się na ulicy Gośniewskiej w poniedziałek 29 czerwca w godzinach popołudniowych, gdy temperatura powietrza dochodziła do 35 stopni. Na szczęście…piaskarki(!) uratowały sytuację posypując kleistą maź. Jak widać nawierzchnia na jednej z najruchliwszych ulic w Warce, po której codziennie poruszają się dziesiątki, jeśli nie setki ciężkich pojazdów wymaga niezwłocznej poprawy.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE