Więcej
  Strona głównaInstytucjeUmowa na przebudowę drogi powiatowej Warka-Chynów, przez Michalczew podpisana

  Umowa na przebudowę drogi powiatowej Warka-Chynów, przez Michalczew podpisana

  16 czerwca w Starostwie Powiatowym w Grójcu odbyło się uroczyste podpisanie umowy na realizację przebudowy drogi powiatowej Warka- Chynów.

  Wykonawcą, wyłonionym w przetargu będzie firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o. o. z Piotrkowa Trybunalskiego. W ramach zadania wykonana zostanie za kwotę aż 9.885.883,50 zł. przebudowa drogi o łącznej długości 10.667,08 mb. Tak duża inwestycja jest możliwa dzięki dotacjom pozyskanym z: Samorządu Województwa Mazowieckiego (4.000.000,00zł), Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (50% kosztów kwalifikowalnych) oraz dobrej współpracy Powiatu z lokalnymi Samorządami – Gminą Warka i Gminą Chynów, które włączyły się we wspólną inwestycję.

  W podpisaniu tak ważnej dla trzech lokalnych samorządów umowy wzięli udział: Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszek Przybytniak, Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Wicestarosta Jolanta Sitarek, Członkowie Zarządu Powiatu: Marzena Kołacz-Rosołowska, Paweł Siennicki i Andrzej Zaręba, Radni Powiatowi z terenu Gminy Warka i Gminy Chynów: Jan Madej, Cezary Kołodziejski i Grzegorz Górski, Burmistrz Warki Dariusz Gizka, Wójt Chynowa Tadeusz Zakrzewski, Przewodniczący Rady Gminy w Chynowie Stanisław Mróz oraz Prezes firmy wykonującej inwestycję.

  Biuro Promocji Powiatu

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE