Więcej
  Strona głównaBlogiWarka i okolice pędzlem malowane

  Warka i okolice pędzlem malowane

  24 czerwca w „Dworku na Długiej” odbył się wernisaż wystawy Andrzeja Barszcza pt. „Warka i okolice pędzlem malowane”.

  W imieniu dyrektora Gminnej Instytucji Kultury przybyłych gości oraz samego artystę powitał Sławomir Ragan. Do gratulacji i słów uznania dla autora prezentowanych podczas wernisażu obrazów dołączyli również Jan Traczyk oraz Jerzy Kołodziejski. Wernisaż uświetniła Katarzyna Ambroży, która specjalnie na ten wieczór przygotowała kilka piosenek o Warce.

  Zaprezentowane obrazy wykonane zostały techniką olejną. Prace są bardzo realistyczne. Artysta w swoich obrazach dba o szczegóły. Większa część wystawy poświęcona jest miejscom historycznym związanym z Warką i okolicami. Obrazy przedstawiają architekturę sakralną i pejzaże. Artysta poprzez swoją twórczość chciał zaakcentować swój patriotyzm lokalny oraz wielkie przywiązanie do swojej małej Ojczyzny z której jest niezmiernie dumny.

  Wystawa dostępna jest dla zwiedzających przez cały okres wakacji, w godzinach pracy Dworku na Długiej.

  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE