Strona głównaInstytucjeMiło się ponownie spotkać

Miło się ponownie spotkać

Na powrót do szkoły, do nauki stacjonarnej, czekali zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Z nadziejami przeplatała się także obawa o relacje miedzy rówieśnikami i nauczycielami. Na wysyp planów i zamierzeń nie trzeba było długo czekać. Wychowawcy wraz z uczniami przedstawili swoje pomysły i zaczęła się ich realizacja.

We wszystkich klasach odbywały się wyjścia poza budynek szkoły. Korzystając  pięknej pogody uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią radosne chwile spędzili nad wodą, podczas spływu kajakowego, a aktywna młodzież z klasy 2ag ruszyła na wycieczkę rowerową. Podczas, gdy uczniowie z klas 2ap i 2bp piekli kiełbaski przy ognisku to wychowawczyni wraz z klasą 1a zajadali się pizzą i lodami. Po nauce zdalnej trzeba także rozruszać mózg, który lubi ruch i to najlepiej na świeżym powietrzu. Znając tę zależność uczniowie klasy 2ag udali się wraz opiekunami na szlak wareckich świątyń z wykorzystaniem questu. Inni postawili na zajęcia związane z kreatywnością, które nie tylko zmniejszają rywalizację ale dają wiele radości ze współpracy. Także uczniowie z klasy 2bg miło spędzili czas na zabawach integrujących zespół korzystając z gościnności Przystani na Winiarach. Uczniowie współdziałali także podczas Licealnego Turnieju Siatkówki, który zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego. Podejmowane działania sprzyjały także podnoszeniu kondycji uczniów i nauczycieli, która mocno obniżyła się podczas zdalnej nauki. Wspólnie zadbano o niwelowanie negatywnych skutków pracy w trybie zdalnym.
Młodzież chętnie spędza wolne chwile korzystając z patio. Toczą się rozmowy, trwają dyskusje, snują plany, a głośników płynie muzyka. Endorfiny zostały pobudzone!

LO Warka

 

 

 

 

 

 

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE