-8 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka rozpoczyna ligowe granie (2021)

  KS Warka rozpoczyna ligowe granie (2021)

  Piłkarze KS- u Warka inaugurują ligowe granie w nowym sezonie. Pierwszym rywalem ekipy Jerzego Engela Juniora będzie Szydłowianka Szydłowiec.

  Pojedynek KS-u Warka z Szydłowianką już w najbliższą niedzielę. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja. Wydaje się, że nie ma zdecydowanego faworyta do wygranej. Głównym atutem piłkarzy z Warki będzie własny teren. Przed podopiecznymi Jerzego Engela Juniora w najbliższych tygodniach trudne przeprawy. Zagrają między innymi z Radomiakiem II Radom oraz LKS- em Promna.

  W KS- ie Warka śmiało stawiają na młodzież. Działaczy drużyny bardzo cieszy to, że świetnie układa się współpraca z samorządem Warki oraz Centrum Sportu i Rekreacji. Czy spadkowicz z IV ligi osiągnie sukces na boiskach radomskiej „okręgówki”? Z pewnością nie ma presji na osiągnięcie awansu na wyższy szczebel. Zespół chce spokojnie utrzymać się w środku ligowej tabeli.

  KS Warka – Szydłowianka Szydłowiec, niedziela 15 sierpnia, godzina 16.00.

  MARCIN KAŹMIERSKI

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE