-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSzlachetna Paczka integruje się w Warce

  Szlachetna Paczka integruje się w Warce

  31 lipca, w słoneczną sobotę, miała miejsce kolejna integracja Szlachetnej Paczki. Możemy śmiało stwierdzić, że spływ kajakowy stał się naszą coroczną tradycją. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 30 osób. Wspólnie bawili się wolontariusze, liderzy, koordynatorzy, członkowie Mazowieckiej Rady Wojewódzkiej oraz przyjaciele Stowarzyszenia Wiosna. Spływ rozpoczęliśmy z Bud Michałowskich, następnie zrobiliśmy przerwę na Białej Górze, by w końcu dopłynąć do Kempingu nad Pilicą, gdzie wspólnie biwakowaliśmy, rozpaliliśmy ognisko, jedliśmy, rozmawialiśmy i świetnie spędziliśmy czas.

  Nie jest to oczywiście jedyna forma integracji, jaką praktykujemy. Szlachetna Paczka skupia się na pomaganiu innym, ale sami wolontariusze podczas trwania każdej edycji, przy okazji pomocy, świetnie się bawią. Dołączenie do ekipy SuperW umożliwia poznanie nowych, ciekawych osób. Nawiązują się tu przyjaźnie na lata, stajemy się bogatsi w znajomości z ludźmi, którzy wyznają takie same wartości, jak my. Z ludźmi pozytywnymi, pełnymi pasji i radości z życia. Wspólnie odwiedzamy rodziny w potrzebie, ale także spotykamy się w restauracjach, robimy grille, ogniska, uczestniczymy w lokalnych imprezach. Zawsze możemy na siebie liczyć.

  Działanie w Szlachetnej Paczce przynosi ogrom korzyści, dostarcza wielu pozytywnych emocji. Jeśli chcesz to przeżyć razem z nami, to zgłoś się już dziś na www.superw.pl i wybierz rejon w Warce. Obiecujemy, że nie będziesz żałować!

  Drużyna SuperW

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE