-0.4 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka podejmie lidera

  KS Warka podejmie lidera

  Piłkarze KS- u Warka w najbliższą niedzielę rozegrają kolejny pojedynek o ligowe punkty. Podopiecznych Jerzego Engela Juniora czeka ciężka przeprawa, bowiem zagrają z liderem, Powiślanką Lipsko. Czy zaskoczą mocnego rywala?

  Nie ma wątpliwości, to Powiślanka jest faworytem do wygranej w niedzielnym meczu. Do tej pory zdobyła 12 punktów i jest liderem radomskiej „okręgówki”. Pokonała już LKS Potworów, Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą, Jodłę Jedlnia – Letnisko oraz Oronkę Orońsko.

  KS Warka postara się postawić wymagającemu przeciwnikowi i z pewnością nie stoi na straconej pozycji. Zespół Jerzego Engela Juniora w rundzie jesiennej wywalczył 6 „oczek”. Pokonał Szydłowiankę Szydłowiec oraz Radomiaka II Radom. Musiał niestety uznać wyższość LKS- u Promna oraz Drogowca Jedlińsk.

  Pojedynek KS-u Warka z Powiślanką Lipsko zapowiada się bardzo ciekawie. Stawką są niezwykle ważne punkty.

  KS Warka – Powiślanka Lipsko, niedziela 12 września, godzina 16.30.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE