Więcej
  Strona głównaKulturaKino"Obecność" w Grójcu... obowiązkowa

  „Obecność” w Grójcu… obowiązkowa

  Grójeckie kino zaprasza w weekend (23-25 sierpnia) na film „Obecność”.  Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę.

  Film pokazuje rzeczywiste koszmary, czające się w oddalonym od cywilizacji, kilkusetletnim domu na farmie położonej w pozornie spokojnej wsi Harrisville na Rhode Island, który w 1970 r. kupili Carolyn i Roger Perronowie. Niestety, małżeństwo oraz ich pięć córek w niedługim czasie znalazło się w bezpośrednim, niemożliwym do zidentyfikowania niebezpieczeństwie. Kiedy Ed i Lorraine poznają rodzinę i nadprzyrodzonego wroga prowadzącego przeciw niej wojnę, zdają sobie sprawę, że walczą o swoją karierę… i życie.

  23 sierpnia 2013 r. (piątek), godz. 19.00 i 21.00

  24 sierpnia 2013 r. (sobota), godz. 20.30

  25 sierpnia 2013 r. (niedziela), godz. 19.00

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Obecnosc

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE