0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiMapa Szlaku Jabłkowego

  Mapa Szlaku Jabłkowego

  Szlak Jabłkowy powstał w Warce, a obecnie rozszerzył się na cały obszar powiatu grójeckiego. Na jego terenie znajdują się już 23 obiekty. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. wydało właśnie ilustrowaną mapę Szlaku przedstawiającą ten sieciowy produkt turystyczny.

  Szlak Jabłkowy w Największym Sadzie Europy to unikatowa oferta wokół haseł zobacz – wypocznij – przeżyj – zasmakuj. Turyści mogą tu zobaczyć jak wygląda praca w sadzie, czy na linii produkcyjnej, zerwać samodzielnie pyszne rumiane jabłka, wytłoczyć naturalne soki, wypocząć w urokliwych nadpilickich terenach, przeżyć niezapomnianą przygodę poznając tajniki warzenia jabłkowego piwa, odwiedzić gospodarstwo pasieczne. Szczegółowa oferta obiektów na Szlaku znajduje się na stronie www.szlakjablkowy.eu a na łamach Kuriera Wareckiego prezentujemy mapę Szlaku. Skorzystać z niej mogą również mieszkańcy poznając obiekty turystyczne tak blisko miejsca zamieszkania. Mapa będzie dystrybuowana na stoisku Szlaku Jabłkowego podczas Światowego Dnia Jabłka 26 września – zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z ofertą.

  Wydanie mapy możliwe było dzięki środkom zewnętrznym pozyskanym przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE