Więcej
  Strona głównaInstytucjeMorsy ponownie w Pilicy

  Morsy ponownie w Pilicy

  Z końcem października swój zimowy rajd rozpoczęły Wareckie Morsy, dla których jest to szósty sezon wspólnych kąpieli w Pilicy.

  W nadchodzącym okresie oprócz stałych pozycji, czyli : wspólnej gimnastyki, polewania głowy Wiadrem Mocy, biegu w gaciach, zanurzania się czyli resetu, zabawy przy ognisku, dojdzie sauna mobilna – raz lub dwa razy w miesiącu. Ponadto dla spragnionych mocniejszych wrażeń w każdą sobotę o godzinie 14 proponujemy treningi pływackie w Pilicy – dystanse dowolne w zależności stopnia adaptacji.

  W ramach obchodów 700-lecia miasta, już niebawem, bo 5 grudnia planujemy zorganizowanie Zlotu Morsów. Przewidujemy, że w każdą niedzielę frekwencja będzie zbliżona do tej z zeszłego roku, ponieważ do stałych kilkudziesięciu bywalców zawsze dołącza kilka nowych osób.

  Gwarantujemy doskonałą, przede wszystkim zdrową zabawę i naukę obcowania z zimnem – wszak od zeszłego roku, morsowanie to nasz „nowy sport narodowy”.

  Dla lepszego komfortu morsujących UM miasta Warka zainstalował plażową przebieralnię oraz sezonową toaletę, za co dziękujemy, a niebawem obok Skweru Morsa ma powstać system drążków i poręczy do ćwiczeń z oporem własnego ciała, którego pomysłodawcą są „Dobromocni” z naszego miasta.

  Jak widać okolice mostu drogowego stają się idealnym miejscem dla rozwoju rekreacji i aktywności fizycznej, bo przecież jest tam już siłownia zewnętrzna oraz przebiega wydłużona ścieżka pieszo-rowerowa.  My jako Wareckie Morsy, serdecznie zapraszamy i zachęcamy kolejnych entuzjastów ruchu i namawiamy do wyjścia z domu nie tylko w niedzielę.

  Z pozdrowieniami dla wszystkich mieszkańców

  Jacek Winiarczyk – Wareckie Morsy

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE