1.3 C
Warka
niedziela, 27 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiMali Odkrywcy – nowe zajęcia w Dworku na Długiej

  Mali Odkrywcy – nowe zajęcia w Dworku na Długiej

  Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” poszerza swoją ofertę zajęć edukacyjno-artystycznych o nowe warsztaty jakimi będą MALI ODKRYWCY.
  Na zajęciach dzieci przeniosą się do magicznego świata nauki, w którym poznają sekrety otaczającego nas świata. Miedzy innymi poznają fascynujący zawód detektywa, zetkną się z cieczą mającą minus 195 stopni Celsjusza, zobaczą świat, którego nie widać gołym okiem, doświadczą niewidzialnej siły fal elektromagnetycznych, przebiją balon, który nie pęka oraz wezmą udział w zajęciach z elektrostatyki, na których dosłownie włosy stają dęba!
  Już dziś zapraszamy na darmowe zajęcia pokazowe, które odbędą się 21 lutego o godz. 17:00 w Dworku na Długiej. Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 667 22 70 lub mailowego k.kowalska@dworek.warka.pl w celu zapisu na zajęcia.
  Zajęcia cykliczne ruszą 7 marca 2022 r. w poniedziałek o 17:00.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE