-1.8 C
Warka
czwartek, 9 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjePrzedstawienie profilaktyczne „Sąd nad nałogami” w CKZiU w Nowej Wsi

  Przedstawienie profilaktyczne „Sąd nad nałogami” w CKZiU w Nowej Wsi

  Uczniowie CKZiU w Nowej Wsi, kształcący się w klasach pierwszych i trzecich technikum w zawodach technik ekonomista, technik reklamy, technik spedytor oraz technik ogrodnik, wystąpili w szkolnym przedstawieniu profilaktycznym „Sąd nad nałogami”. W tej inscenizacji słowno-muzycznej młodzież w formie rozprawy sądowej starała się rozprawić z gangiem NAN (Narkomania, Alkohol, Nikotyna). Nad organizacją wydarzenia i przygotowaniem uczniów do przedstawienia czuwały panie Anna Wiktorowska i Paulina Kopczyńska.

  28 marca przedstawienie zostało zaprezentowane rodzicom uczniów klas pierwszych i drugich podczas zebrania, a dzień później – uczniom klas siódmych i ósmych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz uczniom klas pierwszych i drugich naszej szkoły.

  Młodzież biorąca udział w przedstawieniu bardzo zaangażowała się w przygotowania do wydarzenia, dbając o odpowiednią dekorację, oprawę oraz podniosłą atmosferę – wszyscy czuli się, jakby przebywali na prawdziwej sali sądowej, uczestnicząc w prawdziwej rozprawie. „Sąd nad nałogami” zostanie zaprezentowany także uczniom innych szkół podstawowych z terenu powiatu grójeckiego.

  Serdecznie dziękujemy za udostępnienie strojów oraz rekwizytów: za mundury policyjne pani nadkomisarz Agnieszce Wójcik oraz aspirant sztabowej Ewelinie Kozdruj z Powiatowej Komendy Policji w Grójcu, a za togi sądowe – Dyrektor Sądu Rejonowego w Grójcu, pani Joannie Curyło.

  Anna Wiktorowska

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE