Więcej
  Strona głównaOrganizacjeInicjatywy Ekologiczne - zdobądź 1500 zł na warsztaty

  Inicjatywy Ekologiczne – zdobądź 1500 zł na warsztaty

  Naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czystości, upominki z surowców wtórnych, a może wykorzystanie ziół postrzeganych jako „chwasty”. Te i inne pomysły na ekologiczne produkty można zgłaszać w nowym konkursie Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Konkurs polega na zaplanowaniu, a następnie realizacji dla członków lokalnej społeczności  warsztatów (min. 15 os.) dotyczących tworzenia produktów ekologicznych. Do tworzenia inicjatyw zapraszamy organizacje pozarządowe w szczególności Koła Gospodyń Wiejskich i grupy nieformalne, w tym grupy senioralne z terenu powiatu grójeckiego. Zaplanowano wybór 15 Inicjatyw, które będą realizowane w sierpniu i wrześniu 2022 r.  Następnie autorzy zaprezentują stworzone produkty na EkoPikniku podczas Światowego Dnia Jabłka 25 września i wezmą udział w 2 konkursach – głosowania publiczności i przez Komisję Konkursową. Na wnioski czekamy do 7 sierpnia 2022 r.

  Więcej informacji na www.stowarzyszeniewarka.pl

  Edukacyjne Inicjatywy Ekologiczne realizowane są w ramach projektu „Włącz się ekologią – sieć lokalnych inicjatyw ekologicznych w grójeckim” realizowany w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030 NOWEFIO – Edycja 2022.

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE