Więcej
  Strona głównaBlogiKS Warka powalczy o finał ForBet Pucharu Polski

  KS Warka powalczy o finał ForBet Pucharu Polski

  Piłkarze KS- u Warka prezentują świetną formę w rozgrywkach ForBet Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego. W ćwierćfinale pokonali 2:1 LKS Promna i awansowali do półfinału. Poznali już rywala, którym będzie Radomiak II Radom. Czy ekipa z Warki kolejny raz pokaże siłę i charakter?

  KS Warka nie był faworytem konfrontacji z LKS-em Promna. Udało się jednak pokonać wyżej notowanego rywala i niespodziewanie awansować do półfinału. Już tylko jeden mecz dzieli zespół z Warki od wielkiego finału. Trzeba jednak najpierw pokonać Radomiaka II Radom, a to nie będzie łatwe zadanie.

  Przypomnijmy, że do tej pory w pucharowych zmaganiach KS Warka okazał się lepszy od Kraski Jasieniec, Mogielanki Mogielnica, Polonii Iłża oraz wspomnianego LKS- u Promna.

  Jeśli KS Warka awansuje do wielkiego finału, wówczas zmierzy się z Energią Kozienice lub Oskarem Przysucha.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE