Więcej
  Strona głównaOrganizacjeOla Cieplak powołana na zgrupowanie Kadry Mazowsza. Hat - trick UKS OLIMPIC...

  Ola Cieplak powołana na zgrupowanie Kadry Mazowsza. Hat – trick UKS OLIMPIC Warka.

  18 września 2013 r. informowaliśmy Państwa o powołaniu do Kadry Mazowsza naszych dwóch zawodniczek – Anety Chmielewskiej i Natalii Kościanek.

  4 października 2013 r. dotarło kolejne powołanie na zgrupowanie Kadry do Olecka dla Oli Cieplak – rocznik 2001.

  Aleksandra Cieplak trenuje pływanie w Klubie UKS OLIMPIC Warka od września 2009 r. Nasza zawodniczka ma wiele wywalczonych medali, zwłaszcza w swoim koronnym stylu – motylkowym. Ola cieplak reprezentowała nasz klub na wszystkich prestiżowych zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich. W roku 2010 została wyróżniona pucharem za najlepszy debiut roku.

  Tak jak w przypadku Anety i Natalii pierwszym nauczycielem i trenerem Oli był p. Marcin Banach, a obecnie p. Karol Śmietanka.

  Ola jest zawodniczką, która oprócz stylu motylkowego dobrze radzi sobie w pozostałych stylach, a ponadto dysponuje bardzo dobrą kondycją. Ma na swoim koncie starty na basenie 50-metrowym na dystansie 200 m stylem motylkowym i sposobem zmiennym.

  To kolejne powołanie do kadry młodzików świadczy o tym, że praca w klubie jest bardzo efektywna i zmierza we właściwym kierunku.

  Zarząd UKS OLIMPIC Warka składa gratulacje zawodniczce i trenerom.

  Nadal zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do klubu. Przyjdź, potrenuj z nami, sprawdź na co Cię stać.

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE