Więcej
  Strona głównaOrganizacjeOla Cieplak powołana na zgrupowanie Kadry Mazowsza. Hat - trick UKS OLIMPIC...

  Ola Cieplak powołana na zgrupowanie Kadry Mazowsza. Hat – trick UKS OLIMPIC Warka.

  18 września 2013 r. informowaliśmy Państwa o powołaniu do Kadry Mazowsza naszych dwóch zawodniczek – Anety Chmielewskiej i Natalii Kościanek.

  4 października 2013 r. dotarło kolejne powołanie na zgrupowanie Kadry do Olecka dla Oli Cieplak – rocznik 2001.

  Aleksandra Cieplak trenuje pływanie w Klubie UKS OLIMPIC Warka od września 2009 r. Nasza zawodniczka ma wiele wywalczonych medali, zwłaszcza w swoim koronnym stylu – motylkowym. Ola cieplak reprezentowała nasz klub na wszystkich prestiżowych zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich. W roku 2010 została wyróżniona pucharem za najlepszy debiut roku.

  Tak jak w przypadku Anety i Natalii pierwszym nauczycielem i trenerem Oli był p. Marcin Banach, a obecnie p. Karol Śmietanka.

  Ola jest zawodniczką, która oprócz stylu motylkowego dobrze radzi sobie w pozostałych stylach, a ponadto dysponuje bardzo dobrą kondycją. Ma na swoim koncie starty na basenie 50-metrowym na dystansie 200 m stylem motylkowym i sposobem zmiennym.

  To kolejne powołanie do kadry młodzików świadczy o tym, że praca w klubie jest bardzo efektywna i zmierza we właściwym kierunku.

  Zarząd UKS OLIMPIC Warka składa gratulacje zawodniczce i trenerom.

  Nadal zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do klubu. Przyjdź, potrenuj z nami, sprawdź na co Cię stać.

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE