0.2 C
Warka
sobota, 10 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeŚwięto Edukacji Narodowej w ZS przy Obwodowej

  Święto Edukacji Narodowej w ZS przy Obwodowej

  14 października to szczególna data dla wszystkich pedagogów – w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji 17 października odbyła się w Zespole Szkół  akademia. Dyrektor Anna Górnicka rozpoczęła przemówieniem, podczas którego przywitała serdecznie wszystkich obecnych oraz złożyła nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi najserdeczniejsze życzenia. Na uroczystość przybył Starosta Powiatu Grójeckiego – Krzysztof Ambroziak, który również przekazał ciepłe słowa dla nauczycieli oraz wręczył stypendia uczniom z najlepszymi wynikami w nauce: Michałowi Mrozkowi z klasy 3TOI, Natalii Poruszek z klasy 4TGH i Katarzynie Bojarskiej z klasy 4TGH. Nie zabrakło także życzeń od Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego Leszka Przybytniaka oraz Wicestarosty Jolanty Sitarek. Serdeczne wyrazy uznania dla naszych pedagogów przekazali: Aneta Korczak jako reprezentant Rady Rodziców oraz Samorząd Uczniowski, który podziękował nauczycielom za ciężką pracę i wysiłek włożony w edukację.

  Aby cała uroczystość mogła się odbyć pracowało wiele osób. Pani Dyrektor podziękowała za wspaniały program artystyczny oraz przygotowanie sali gimnastycznej wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom.

  W tym dniu przedstawiono również rezultaty projektu realizowanego w ramach programu Erasmus+. Ta część została przygotowana przez koordynatorki – Izabelę Podworską i Agatę Gabler-Śliwę.

  Po zakończeniu uroczystości nauczyciele mogli delektować się przepysznym tortem i wspaniałym poczęstunkiem przy kawie, który był prezentem od wszystkich rodziców naszych uczniów. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich pracowników Zespołu Szkół w Warce!

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE