Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKolejne powołania zawodników UKS Olimpic na zgrupowanie kadry młodzików

  Kolejne powołania zawodników UKS Olimpic na zgrupowanie kadry młodzików

   

   

  Uważni czytelnicy oraz nasi kibice i sympatycy pamiętają zapewne, że w kręgu zainteresowań kadry młodzików było kilka naszych zawodniczek. Dziś możemy już poinformować, że kolejne powołanie na zgrupowanie w Olecku otrzymała Karolina Chojecka 2000r.  uczennica pierwszej  klasy gimnazjum w Warce.

  Karolina pływa w klubie OLIMPIC  Warka od września 2011 roku, specjalizuje się w stylu dowolnym. Jest zawodniczką, która uczyniła największy postęp sportowy – prawie każdy start to nowy rekord życiowy.  Karolina ma olbrzymi potencjał fizyczny. Startuje na najbardziej morderczych dystansach – 200, 400 i 800 metrów stylem dowolnym. W czasie drużynowych Mistrzostw Polski 13-latków w Ostrowcu Świętokrzyskim na dystansie 400m stylem dowolnym poprawiła rekord życiowy o 14 sekund. Karolina ma na swoim koncie występy na basenie 25 i 50 metrowym w wielu prestiżowych zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich. W tym sezonie dodatkowo prezentuje bardzo dobrą formę w stylu motylkowym.

  Na zakończenie chcemy poinformować, że w ramach wyróżnienia za osiągnięte przez klub wyniki otrzymaliśmy dodatkowo możliwość wysłania na zgrupowanie najbardziej wyróżniającego się zawodnika z rocznika 2001. Na to wyróżnienie zasłużyła Kamila Chodór rocznik 2001, uczennica klasy VI w PSP nr 1 w Warce. Kamila specjalizuje się w stylu grzbietowym i klasycznym, a ostatnio tak jak i Karolina bardzo dobrze prezentuje się w stylu motylkowym.

  Tak więc na zgrupowanie kadry (17-27.10.2013) do Olecka wyjeżdża 5 zawodniczek naszego klubu.

   

  G R A T U L U J E M Y !!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE