2.4 C
Warka
środa, 1 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeNowy sprzęt dla OSP w Michalczewie

  Nowy sprzęt dla OSP w Michalczewie

  Doposażanie w nowy sprzęt jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych jest niezwykle ważne. Strażacy ochotnicy mają bardzo obszerny zakres obowiązków – ratują ludzkie zdrowie, życie i mienie. Niezwykle zatem cieszy fakt, że jednostka OSP w Michalczewie w naszej gminie otrzymała nowy zestaw ratownictwa przedlekarskiego standard R-1. Zestaw został przyznany w ramach współpracy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych. Współpraca na tym polu jest niezwykle istotna ze względu na wypadki, które nierzadko zdarzają się przy pracy na roli. Nowy sprzęt pozwoli na szybkie reagowanie i ograniczenie skutków takich wypadków.

  Druhowie z OSP w Michalczewie odebrali nowy sprzęt podczas spotkania w którym uczestniczyli: Senator Rzeczypospolitej Polskiej – Stanisław Karczewski, Minister Klimatu i Środowiska – Anna Moskwa, Burmistrz Warki – Dariusz Gizka, , Kierownik KRUS w Grójcu – Małgorzata Szymańczak oraz Komendant Gminny OSP – Henryk Fudecki.

  OSP Michalczew

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE