3.3 C
Warka
środa, 29 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS START PułaskiW najlepsze szaleją Wareckie Morsy!

  W najlepsze szaleją Wareckie Morsy!

  Sezon zimowych kąpieli już na półmetku i cały czas cieszą się one dużą popularnością wśród mieszkańców Warki i okolic, i niezmiennie swoich możliwości próbują nowe osoby ciekawe reakcji ciała na ekspozycję na zimno. Chyba nie było jeszcze niedzieli, gdzie pośród pięćdziesięcioosobowego tłumu nie byłoby kogoś nowego.

  Jak zwykle jedną z największych atrakcji tej części sezonu są wybory Króla i Królowej, które są przeprowadzana na drodze głosowania internetowego przez komunikator. W tym roku głosy oddawano na 18 kobiet i 16 mężczyzn – zdaniem głosujących najbardziej wyrazistych i popularnych w tym zimnym tłumie. I jeśli wśród panów konkurencja była zażarta do samego końca, to wśród pań od samego początku prowadziła i wygrała , niezwykle radosna, motywująca i roześmiana Teresa Bogumił. Towarzyszyć jej będzie do następnego Święta Trzech Króli Dariusz Szynkiewicz –  wesoły osobnik, zawsze skory do bezinteresownej pomocy i znany żartowniś z nieschodzącym z twarzy uśmiechem. To będą bardzo, bardzo wesołe rządy!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE