4.4 C
Warka
wtorek, 21 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeWdzięczność jest pamięcią serca… Dyrektor "Dwójki" Maryla Szajner przechodzi na emeryturę

  Wdzięczność jest pamięcią serca… Dyrektor „Dwójki” Maryla Szajner przechodzi na emeryturę

  Są w życiu chwile, które coś ważnego rozpoczynają lub coś kończą. Przejście na emeryturę to taki moment, który łączy obie te cechy. W historii naszej szkoły to chwila szczególna, ponieważ po 32 latach bycia dyrektorem i 40 latach pracy pedagogicznej na zasłużony czas odpoczynku odeszła Pani Dyrektor Maryla Szajner. W uroczystym pożegnaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele,  przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców szkoły. Rozstanie to było dla wszystkich bardzo emocjonalne i nie należało do łatwych. Lata pracy i obecność Pani Dyrektor odbiły trwały ślad nie tylko w naszej szkole, ale również w społeczności jaką jest Warka. W czasie pełnienia przez Panią funkcji Dyrektora szkołę ukończyło 3.286 uczniów. Zawsze skromna, uważna, nigdy w centrum uwagi, zawsze powtarzająca, że w naszej pracy najważniejsze jest dobro dziecka. Dzięki niej „Dwójka” jest szkołą, w której chce się pracować i do której rodzice chętnie posyłają swoje dzieci – a to chyba najlepsza nagroda jaką dyrektor może otrzymać.

  Jesteśmy wdzięczni za lata dobrej i owocnej współpracy, godną naśladowania postawę, serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły.  Dziękujemy za dany nam czas, wiedzę oraz miłą atmosferę, za chwile, które wspólnie przeżyliśmy.

  Księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie

  Chociaż kolejne etapy życia się kończą, to zawsze zaczyna się coś nowego.

  Zawsze warto cieszyć się darem życia i pisać jego ciąg dalszy

  Zawsze można zrobić coś sensownego, cos przeżyć i dopisać do tego, co było

  A w pamięci zachować zdarzenia i ludzi, z którymi dane nam było się spotkać.

  Tego Naszej Pani Dyrektor życzy wdzięczna społeczność „Dwójki”

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE