Więcej
  Strona głównaInstytucjeDzień Otwarty w ZS przy Obwodowej

  Dzień Otwarty w ZS przy Obwodowej

  28 marca w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty. Mimo niesprzyjającej aury, liczne grono ósmoklasistów wraz z nauczycielami i rodzicami odwiedziło progi Zespołu Szkół w Warce.

  Na wstępie wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Anna Górnicka i przedstawiła aktualną ofertę edukacyjną oraz omówiła harmonogram rekrutacji do szkół średnich. Następnie Julia Pyszyńska z klasy III TOI oraz Mateusz Zatorski z klasy II TI zaprezentowali 12 powodów, dla których warto wstąpić w szeregi ZS w Warce. Jednym z nich jest bogata oferta edukacyjna. Prowadzący spotkanie omówili kierunki kształcenia oraz możliwości, jakie daje ukończenie szkoły w wybranym zawodzie oraz wymienili liczne atuty naszej placówki, dzięki którym szkoła wzbudza zainteresowanie i cieszy się uznaniem w środowisku lokalnym. Urozmaiceniem prezentacji były występy solowe Weroniki Witkowskiej z klasy IV TG/H oraz Weroniki Gos z klasy IVPTH, który został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie spotkania odbył się pierwszy test, który sprawdził, jak uważnie ósmoklasiści słuchali wystąpienia starszych kolegów i koleżanek. Na najlepszych czekała nagroda. Przeprowadzona została również ankieta on-line na temat preferencji ósmoklasistów związanych z wyborem przyszłego kierunku kształcenia. Podczas spotkania serwowano słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów klas uczących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, który usatysfakcjonował kubki smakowe naszych gości. Na opiekunów ósmoklasistów czekała pyszna kawa serwowana przez uczennice z klasy IVPTH, zaś wszyscy odwiedzający nas w tym dniu otrzymali drobny upominek od Rady Rodziców.

  Kochani, czekamy na Was we wrześniu, zatem do zobaczenia!

  ZS w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE