Więcej
  Strona głównaBlogiKoncert sekcji wokalnej z "Dworku na Długiej" dla mam

  Koncert sekcji wokalnej z „Dworku na Długiej” dla mam

  Maj to bez wątpienia najpiękniejszy miesiąc w roku… Zawsze wyczekiwany przez wszystkie mamy, które zostaną obdarowane przez swoje dzieci najpiękniejszymi prezentami i uściskami. 30 maja sekcja wokalna działająca w Dworku na Długiej pod kierownictwem Katarzyny Ambroży wykonała najpiękniejsze piosenki w prezencie dla swoich mam. Wzruszenia na twarzach nie dało się ukryć co jest to dowodem na to, że prezent przygotowany samodzielnie przez dzieci cieszy najbardziej!

  Koncert dla mam był także zakończeniem roku artystycznego sekcji wokalnej działającej w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy oraz upominki. Po 9 miesiącach nauki i doskonalenia swojego głosu podopieczni instruktorki Katarzyny Ambroży wykonali przygotowane utwory z niezwykłą starannością. Wykorzystali wszystkie przekazane wskazówki, aby zaśpiewać jak najpiękniej. Gratulujemy wszystkim wykonawcom.

  Dworek na Długiej

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE