Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWernisaż wystawy malarstwa Heleny Jolanty Kazany

  Wernisaż wystawy malarstwa Heleny Jolanty Kazany

  W piątek 27 października o godz. 18 w „Dworku na Długiej” odbędzie się pierwszy w tym sezonie artystycznym wernisaż. W ramach cyklu „Nasi potrafią” swoje malarstwo zaprezentuje Helena Jolanta Kazana.

  Helena Jolanta Kazana

  Ps. Jolie. Malarka, wieloletnia nauczycielka w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce. Swoją twórczość artystyczną realizuje w kręgu malarzy Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków oraz Grupy Piaseczno. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków Sztuka Użytkowa. Uprawia malarstwo sztalugowe olejne. Piękno krajobrazów Mazowsza i Podlasia – to ulubione tematy prac artystki. Często maluje również kwiaty i martwe natury. Jest autorką olbrzymiej ilości prac, które znalazły swoje miejsce w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Helena Kazana prezentowała swoją twórczość na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych w całym kraju.

  Wystawa pt. „Spotkanie z polską naturą” będzie dostępna dla zwiedzających do 30 listopada 2023 r. w godzinach pracy Dworku na Długiej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE