Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka najlepszy w XII Memoriale Władysława Kramczyka

  KS Warka najlepszy w XII Memoriale Władysława Kramczyka

  W sobotę, 2 grudnia w Grójcu został rozegrany XII Memoriał Władysława Kramczyka. Uczestnicy kolejny już raz pokazali, że wciąż pamiętają o zmarłym byłym prezesie Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Najlepszy w turnieju okazał się KS Warka, który pokonał w wielkim finale 3:2 Radomiaka Radom. Na trzecim stopniu podium stanęli zawodnicy Energii Kozienice.

  W sobotę, 2 grudnia nie brakowało emocji. W zawodach udział wzięło dziesięć zespołów. Rywalizowały dzieci z rocznika 2013. Najlepsze w zmaganiach grupowych były ekipy z Warki oraz Radomia. Zdobyły one po 12 punktów. Z bardzo dobrej strony pokazały się także drużyny z Chynowa oraz Kozienic. Ostatecznie w wielkim finale triumfował KS Warka, a trzecią pozycję zajęła Energia Kozienice. 

  Trzeba podkreślić, że sobotnią rywalizację oglądał choćby burmistrz Grójca, Dariusz Gwiazda. Pojawił się nawet były szkoleniowiec reprezentacji Polski, Jerzy Engel. Za rok kolejny Memoriał Władysława Kramczyka.

  MARCIN KAŹMIERSKI

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE