Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRŚwiąteczny Koncert "Gwiazdo świeć, kolędo leć"

  Świąteczny Koncert „Gwiazdo świeć, kolędo leć”

  W poniedziałek 18 grudnia o godz. 18:00 w hali Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się niecodzienne wydarzenie – koncert świąteczny pt. „Gwiazdo świeć, kolędo leć”. Na scenie, z najpiękniejszymi kolędami, pastorałkami i świątecznymi utworami wystąpią znani artyści: Olga Bończyk, Alicja Majewska, Łukasz Zagrobelny i Włodzimierz Korcz. Towarzyszyć im będzie kwartet smyczkowy „Warsaw String Quartet”.

  Bezpłatne zaproszenia można otrzymać w najbliższy poniedziałek 11 grudnia od godz. 9 w Urzędzie Miejskim w Warce (Biuro Obsługi Interesanta na parterze). Będzie je można również wygrać w konkursach organizowanych od 11 grudnia na FB Gmina Warka oraz na portalu www.warka24.pl. Zachęcamy do śledzenia portali internetowych. Liczba miejsc ograniczona ze względu na pojemność hali sportowej.

  Organizatorzy: Samorząd Warki, Centrum Sportu i Rekreacji w Warce, Dworek na Długiej w Warce, Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

  Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Koncert jest częścią projektu „Powiat Grójecki – Stolica Kultury Mazowsza”.

  Koncert będzie oficjalnym rozpoczęciem jubileuszu 25-lecia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Warce.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE