Potańcówka na dechach w Bończy

Potańcówka na dechach w Bończy

W niedzielne popołudnie 14 sierpnia zapraszamy do Bończy na jedyną i niepowtarzalną potańcówkę.

Sukces organizowanych od kilku lat wiejskich festynów skłonił nas do przygotowania w tym roku imprezy na zdecydowanie większą skalę.

Zauważyliśmy, że na taki rodzaj spędzania wolnego czasu jest ogromne zapotrzebowanie. Jesteśmy przekonani, że zaplanowany na niedzielne popołudnie festyn wiejski, podobnie jak w poprzednim roku przyciągnie do Bończy tłumy gości.

Na uczestników będzie czekał olbrzymi namiot z ławami biesiadnymi, grill, napoje i moc atrakcji na scenie. Zabawa na dechach to wiejska potańcówka w stylu letnich festynów. Taniec i muzyka są doskonałym pretekstem do wspólnego, spędzania wolnego czasu, do spotkania, do rozmów i wspólnej zabawy. Od przedwojennych szlagierów po Dawida Kwiatkowskiego, od oberka do rock’n’rolla a wszystko na żywo grane przez najlepsze miejscowe kapele, które melodyjnymi piosenkami zbudują wspaniałą atmosferę letniej imprezy. Starsi przypomną sobie jak wirowało się na takim parkiecie, a młodsi poznają tajemnicę mitycznych tańców na dechach.

Obiecujemy, że orkiestra, na prośby gości kilkukrotnie zagra „ten już naprawdę ostatni kawałek”.

Zabierz rodzinę, załóż wygodne buty, kup dziecku cukrową watę i tańcz. Tańcz nie żałuj podłogi, tańcz, niech niosą Cię nogi…w Bończy.

Małgorzata Dąbrowska

Boncza

Udostępnij:
← Siatkarze plażowi do... Góry Uwaga! Zostań gwiazdą teledysku! 13 sierpnia warecki Rynek →

Dodaj komentarz