Gminia Warka w latach 2010-2017 – Najważniejsze wydarzenia

Gminia Warka w latach 2010-2017 – Najważniejsze wydarzenia

Ostatnie 7 lat pracy obecnego samorządu pokazały, że Gmina Warka ciągle się zmienia. Jest to efekt skutecznych i wytrwałych działań Burmistrza Warki Dariusza Gizki wraz z całym samorządem. Dzięki wzorcowej współpracy systematycznie realizowane są inwestycje infrastrukturalne oraz przygotowywane projekty nowych przedsięwzięć. Priorytetem są inwestycje poprawiające standard życia mieszkańców, zapewniające bezpieczeństwo oraz poprawiające wizerunek Warki.

Lata 2010-2017 były rekordowe w zakresie wartości wykonanych inwestycji i remontów na terenie miasta i gminy Warka, które wyniosły ponad 112 mln. zł.

Za „Kurierem Wareckim” chcemy zaprezentować Państwu najważniejsze zrealizowane inwestycje i zadania w zakresie infrastruktury drogowej, komunalnej, oświatowo-społecznej, sportowej i rekreacyjnej, turystycznej oraz związane z bezpieczeństwem Mieszkańców.

Najważniejsze inwestycje prezentuje poniższa mapa.

Kilka dni temu prezentowaliśmy na łamach portalu INFRASTRUKTURĘ DROGOWĄ (kliknij tutaj), INFRASTRUKTURĘ KOMUNALNĄ (kliknij tutaj) oraz INFRASTRUKTURĘ OŚWIATOWĄ I SPOŁECZNĄ (kliknij tutaj), INFRASTRUKTURĘ SPORTOWĄ, REKREACYJNĄ I TURYSTYCZNĄ (kliknij tutaj), INWESTYCJE ZWIĄZANE Z BEZPIECZEŃSTWEM MIESZKAŃCÓW (kliknij tutaj).

Dziś, ostatnia część podsumowania – NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA w latach 2010-2017.

Wzrasta ranga naszego miasta na arenie ogólnopolskiej. Zdobywamy bardzo prestiżowe nagrody i wyróżnienia. W ostatnich latach odwiedziły nasze miasto najważniejsze osoby w Państwie, m.in. Prezydent RP, Premier Rządu, Marszałek Sejmu, Marszałek Senatu i wiele innych wysokich rangą osobistości.

  1. EURO 2012 w Warce

  1. Odsłonięcie pomnika Stefana Czarnieckiego w Warce

  1. Wizyta Prezydenta RP w Warce

  1. Wizyta Marszałka Sejmu RP w Warce

  1. Nagroda w kategorii Najlepszy Burmistrz na Mazowszu

Zarówno przedstawione w całym cyklu artykułów inwestycje jak i zaprezentowane wydarzenia to tylko część z działań i osiągnięć jakie udało się w ostatnich 7 latach…

Udostępnij:
← Jest nowy, pierwszy w tym roku "Kurier Warecki" Aktywna W.A.R.K.A. i WARKA →

Dodaj komentarz