Przyszłość to Programowanie… zacznij w „Dworku na Długiej”

Przyszłość to Programowanie… zacznij w „Dworku na Długiej”

Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza do nauki programowania od najmłodszych lat z Akademią Programowania, w ramach której prowadzone są warsztaty z kodowania dla dzieci w wieku 7-9 lat.  Warsztaty z kodowania, to połączenie nowych technologii ze znanymi i skutecznymi metodami edukacyjnymi. To tak  popularne teraz małe, ale  bardzo  inteligentne  roboty edukacyjne takie  jak Ozoboty, Dash i Dot, oraz nasz rodzimy polski produkt – Photon,  To także specjalne puzzle do Ozobota, które w prosty sposób  umożliwiają poznanie świata robotów, poprzez tworzenie skomplikowanych tras i pętli. Nowość: puzzle AR, oparte na koncepcji rzeczywistości poszerzonej a także  Ozoblockly, czyli platforma internetowa oparta o język programowania blockly.

Czym się różni Robotyka od warsztatów z kodowania?

Robotyka to konstruowanie robotów posłusznych dzieciom, które powstają  w całości z klocków LEGO®  a następnie są „ożywiane” czyli w odpowiedni sposób zaprogramowane. Na warsztatach  z kodowania dzieci pracują z gotowymi,  nowoczesnymi, prostymi,  zwinnymi robotami edukacyjnymi, a kodując tworzą nieskomplikowane  kody, ucząc się jednocześnie  myślenia programistycznego.

Dla osób regularnie uczestniczących w zajęciach przewidziane są na zakończenie semestru zimowego i letniego gratisowe warsztaty edukacyjne w ramach Akademii Odkrywcy. 

Zapraszamy na zajęcia PRZYSZŁOŚCI!

Prowadzący: EduEvent
Cena: 75zł / m-c
Wiek uczestników: 6-9 lat
Cykl: ok. 2 spotkania w miesiącu (uśrednione w całym roku szkolnym)
Czas trwania zajęć: 60 minut
Terminy: CZWARTEK – 15:30

Zapraszamy na zajęcia!
Zapisy poprzez platformę internetową dostępną na www.dworek.warka.pl/zajecia
Wejdź na stronę, sprawdź jak się zapisać i zapisz się na zajęcia. Zapisy trwają od 10 do 23 września!
Udostępnij:
← Hity Lady Pank na Święcie Warki! Gwiazda Polo TV - Maciej Smoliński na Święcie Warki! →

Dodaj komentarz