Więcej
  Strona głównaBlogiMelb znalazł nowego opiekuna

  Melb znalazł nowego opiekuna

  W dniu 10.11.2012 Melb pojechał do swojego nowego domu. Będzie mieszkał wraz ze swoimi nowymi właścicielami na pięknej posesji w Nowym Dworze Mazowieckim. To już 89 pies bezdomny pies, który został adoptowany z naszego hotelu . Z tej liczby kilka psów wyjechało za granice, w tym do Holandii,  Szwecji , Niemiec. Kilka psów znalazło dom na terenie gm. Warka.

  Pierwszą szczęśliwą adopcję  rozpoczęli państwo Gowin  z Winiar, to już ponad 3 lata wstecz. Z Warki kilka osób adoptowało od nas psy , m.in. w 2010 r obecny Burmistrz z małżonką przygarnęli psa znalezionego na Podlasiu, a  mama  Burmistrza adoptowała  jednookiego pieska  uratowanego z powodzi z Sandomierza. Państwo Cyngotowie adoptowali psa Rambo, który kiedyś błąkał się po Piasecznie. Smutny porzucony  pies zmienił się  w silnego, wesołego i nieustraszonego stróża  dającego z siebie wszystko co najlepsze. Okaż mu serce, a on odda Ci swoje.

  Z podziękowaniami dla redakcji Warka24.pl za pomoc w nagłośnieniu akcji szukania nowego opiekuna Melba

  – Artur Wojciechowski
  PS. Dla zainteresowanych losem suni Angel , ze słynnego lotu z Chicago do Polski .

  [youtube id=”SWZ4Py59_dM” width=”500px” height=”300px”]

  Angel po kilku miesiącach została adoptowana przez Panią dyrektor działu obsługi LOT.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE