12.8 C
Warka
piątek, 2 czerwca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPomysłownia - pomysły, które wyszły z modeliny

  Pomysłownia – pomysły, które wyszły z modeliny

  17 listopada w godz. 16:30-20:30, w „Dworku na Długiej” odbędą się niezwykłe warsztaty… lepienia z modeliny. Takie lepienie wydaje się trudne, pracochłonne i kosztowne… Tymczasem może się okazać inspirującą zabawą plastyczną na każdą okazję.

  Na warsztacie pokazujemy jak w prosty sposób, krok po kroku, wykonać efektowne wylepianki: połówki soczystych jabłek, gofry z bitą śmietaną, donaty z lukrem, piernikowe ciastusie, słodkie lizaki, maleńkie laleczki, potwory i wiele innych.
  Tworzymy magnesy na lodówkę, wisiorki, breloczki, broszki.
  Inspirujemy się wszystkim co budzi apetyt, porami roku, świętami.
  Omawiamy sposoby łączenia podstawowych kolorów w celu uzyskania pożądanych barw.
  Zdradzamy tajniki lepienia rzeczy, które wydają się skomplikowane.

  Nie trzeba mieć talentu by lepić z modeliny. Nie trzeba być wystarczająco dużym. Wystarczy mieć skończone trzy lata i nie więcej niż sto, ponieważ kluczem jest technika i właściwy instruktarz. 

  Dla kogo: warsztat skierowany jest do nauczycieli, instruktorów, którzy pracują z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym, są otwarci na nietypową pracę twórczą w ramach zajęć szkolnych i pozaszkolnych.

  Korzyści:

  • Rozszerzenie warsztatu pracy
  • Satysfakcja z własnych działań twórczych
  • Rozbudzenie kreatywności

  Wszystkie materiały, potrzebne do wykonania prac są wliczone w koszt warsztatu. Uczestnicy otrzymują dodatkowo gotowe szablony i wzory na płycie CD

  Warsztat składa się z dwóch niezależnych części, które stanowią całość, ale mogą też być traktowana jak dwa niezależne mini warsztaty.

  Prowadzący: Agnieszka Zawadzka

  Termin: 17.11.2014 godz 16:30- 20:30

  Forma zajęć: warsztat

  Koszt: 90 zł

  Zgłoszenia proszę kierować do: Ania Szydło tel 790 029 191 lub mail: aniaszydlo@gmail.com

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE