Więcej
  Strona głównaWiadomościX Integracja dla choinki w Warce już w sobotę (08.12.2012)

  X Integracja dla choinki w Warce już w sobotę (08.12.2012)

  8 grudnia 2012 roku odbędzie się JUBILEUSZOWA bo X Terenowa Integracja „Dla Choinki”.
  W tym roku organizatorami są: wawa4x4 oraz Warka Team, która odbędzie sie na przyjaznych terenach Gminy Warka.

  A oto komunikat ze strony warka-team.pl:
  Coroczna świąteczna pomoc domom dziecka jest Waszą zasługą dlatego chcielibyśmy Wam podziękować. Bo to dzięki Wam udaje się nam realizować ten projekt od kilku ładnych już lat. I mamy nadzieję, że w tym roku także będziecie z nami.Wzorem zeszłego roku impreza jest częścią Ogólnopolskiej Terenowej Integracji „Dla Choinki” Polskie4x4.pl. Czyli ogólnopolskiego projektu organizacji imprez pod tym samym przesłaniem i z celem zebrania pieniędzy na pomoc dla domów dziecka w całej Polsce.Jak zawsze nasza impreza będzie doskonałą możliwością sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe w terenie. Na uczestników czekać będzie trasa około 60 km będzie widokowo-turystyczna i wiele prób sprawnościowych na zaskakujących odcinkach. W tym roku nie będzie żadnej piaskarniNiemnie pamiętajcie, że tak naprawdę nasze spotkanie daje możliwości wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących w ramach rodzinno-integracyjno-piknikowej atmosfery. Przez te kilka lat pokazaliśmy i staramy się nadal pokazywać, że można bawić się w off-road a przy okazji dawać od siebie coś innym. Dlatego też jak co roku każdy uczestnik powinien pamiętać, że cel imprezy jest stricte CHARYTATYWNY. Dlatego też całkowity zysk z przeprowadzonej imprezy zostanie przekazany na ten szczytny cel. I pamiętajcie by podchodzić wyrozumiale do sędziów, do organizatorów, do kolejek na próbach, do całej tej zabawy. Wszyscy pracujemy przy tej inicjatywie społecznie i miejmy świadomość o celu a nie o chwili.

  I jak co roku dzięki pomocy naszych sponsorów wieczorem odbędzie się tradycyjna loteria. Pula nagród stale rośnie, więc warto kupować losy. Bo nagrody jak zawsze będą bardzo atrakcyjne! A im więcej tych losów kupicie tym bardziej pomożecie nam w zbiórce.

  Mamy nadzieję, że JUBILEUSZOWA Terenowa Integracja będzie także rekordowa. I to pod względem liczy uczestników i jak i zebranych funduszy. Ale to zależy od WAS !

  Pamiętajcie, że dwa tygodnie po imprezie odbywa się akcja „Choinka na Gwiazdkę” którą zrealizujemy dzięki Wam. Czyli rozwieziemy wszystkie prezenty, pomoc do domów dziecka!

  SZCZEGÓŁY:
  Baza imprezy:
  Miasto Warka
  Kemping Sielanka nad Pilicą
  Ul. Nowy Zjazd 6
  05-660 Warka
  http://www.camping.sielanka.pl/
  E 21ş 11’ 10“ N 51ş 46’ 48“

  Termin:
  08 grudnia 2012
  W bazie będą prowadzone zapisy, oraz sprzedaż losów na loterię. Tu także będzie można ogrzać się przy ognisku, oraz zjeść ciepłe jedzenie prosto z kuchni polowej.

  Trasa: Obejmuje obszar gminy Warka wraz z przyległościami. Długość ok. 60 km.
  Na trasie oczekiwać będą na uczestników kolejne próby czasowe.
  Oczywiście podczas jazdy trasą obowiązywać także będę Punkty Foto.

  Plan imprezy:
  7:00-8:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy
  8:30 – odprawa uczestników.
  9:00 – wyjazd na trasę imprezy
  9:00 – 16:00 – czynne będą próby czasowe.
  16:30 – zamknięcie zdawania kart
  17:00 – loteria i ogłoszenie wyników
  19:00 – zakończenie imprezy.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich! 
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE