27.8 C
Warka
poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Więcej
  Strona głównaWiadomościX Integracja dla choinki w Warce już w sobotę (08.12.2012)

  X Integracja dla choinki w Warce już w sobotę (08.12.2012)

  8 grudnia 2012 roku odbędzie się JUBILEUSZOWA bo X Terenowa Integracja „Dla Choinki”.
  W tym roku organizatorami są: wawa4x4 oraz Warka Team, która odbędzie sie na przyjaznych terenach Gminy Warka.

  A oto komunikat ze strony warka-team.pl:
  Coroczna świąteczna pomoc domom dziecka jest Waszą zasługą dlatego chcielibyśmy Wam podziękować. Bo to dzięki Wam udaje się nam realizować ten projekt od kilku ładnych już lat. I mamy nadzieję, że w tym roku także będziecie z nami.Wzorem zeszłego roku impreza jest częścią Ogólnopolskiej Terenowej Integracji „Dla Choinki” Polskie4x4.pl. Czyli ogólnopolskiego projektu organizacji imprez pod tym samym przesłaniem i z celem zebrania pieniędzy na pomoc dla domów dziecka w całej Polsce.Jak zawsze nasza impreza będzie doskonałą możliwością sprawdzenia swoich umiejętności w jeździe w terenie. Na uczestników czekać będzie trasa około 60 km będzie widokowo-turystyczna i wiele prób sprawnościowych na zaskakujących odcinkach. W tym roku nie będzie żadnej piaskarniNiemnie pamiętajcie, że tak naprawdę nasze spotkanie daje możliwości wsparcia i pomocy dla najbardziej potrzebujących w ramach rodzinno-integracyjno-piknikowej atmosfery. Przez te kilka lat pokazaliśmy i staramy się nadal pokazywać, że można bawić się w off-road a przy okazji dawać od siebie coś innym. Dlatego też jak co roku każdy uczestnik powinien pamiętać, że cel imprezy jest stricte CHARYTATYWNY. Dlatego też całkowity zysk z przeprowadzonej imprezy zostanie przekazany na ten szczytny cel. I pamiętajcie by podchodzić wyrozumiale do sędziów, do organizatorów, do kolejek na próbach, do całej tej zabawy. Wszyscy pracujemy przy tej inicjatywie społecznie i miejmy świadomość o celu a nie o chwili.

  I jak co roku dzięki pomocy naszych sponsorów wieczorem odbędzie się tradycyjna loteria. Pula nagród stale rośnie, więc warto kupować losy. Bo nagrody jak zawsze będą bardzo atrakcyjne! A im więcej tych losów kupicie tym bardziej pomożecie nam w zbiórce.

  Mamy nadzieję, że JUBILEUSZOWA Terenowa Integracja będzie także rekordowa. I to pod względem liczy uczestników i jak i zebranych funduszy. Ale to zależy od WAS !

  Pamiętajcie, że dwa tygodnie po imprezie odbywa się akcja „Choinka na Gwiazdkę” którą zrealizujemy dzięki Wam. Czyli rozwieziemy wszystkie prezenty, pomoc do domów dziecka!

  SZCZEGÓŁY:
  Baza imprezy:
  Miasto Warka
  Kemping Sielanka nad Pilicą
  Ul. Nowy Zjazd 6
  05-660 Warka
  http://www.camping.sielanka.pl/
  E 21ş 11’ 10“ N 51ş 46’ 48“

  Termin:
  08 grudnia 2012
  W bazie będą prowadzone zapisy, oraz sprzedaż losów na loterię. Tu także będzie można ogrzać się przy ognisku, oraz zjeść ciepłe jedzenie prosto z kuchni polowej.

  Trasa: Obejmuje obszar gminy Warka wraz z przyległościami. Długość ok. 60 km.
  Na trasie oczekiwać będą na uczestników kolejne próby czasowe.
  Oczywiście podczas jazdy trasą obowiązywać także będę Punkty Foto.

  Plan imprezy:
  7:00-8:00 rejestracja uczestników w bazie imprezy
  8:30 – odprawa uczestników.
  9:00 – wyjazd na trasę imprezy
  9:00 – 16:00 – czynne będą próby czasowe.
  16:30 – zamknięcie zdawania kart
  17:00 – loteria i ogłoszenie wyników
  19:00 – zakończenie imprezy.
  Serdecznie zapraszamy wszystkich! 
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE