14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej

  Turystyczny powiew wiatru!

  Kolejny, bo już 5. Przegląd Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” za nami. W sobotnie popołudnie 30 lipca na Przystani na Winiarach tradycyjnie zaczęliśmy koncertem stałych bywalców tej imprezy – zespołu Fantasmagoria.  Dariusz Rączka wraz ze swoim teamem wprowadzili zebranych w magiczny turystyczny klimat i dali możliwość do pełnego zrelaksowania i oddania się panującej atmosferze. Po nich sceną zawładnęli Bogdan Sabała wraz ze Sławomirem Klimczukiem w towarzystwie Kuby Szydło i Marty Galińskiej. Zaprezentowali oni nieznane piosenki Seweryna Krajewskiego, które przyciągnęły obszerną publiczność stworzoną z mieszkańców Warki.

  Po dwóch znakomitych występach przyszedł czas na trochę zabawy czyli: „Spływ na byle czym rzeką Pilicą”. Zebrani przenieśli się na brzeg Pilicy aby podziwiać skonstruowane wcale nie z byle czego łodzie, którymi spływali uczestnicy konkursu.

  Finiszowym elementem wydarzenia był występ finalistów VI edycji Must Be The Music – zespołu Pora Wiatru. Ich muzyka ewoluująca na przekór międzygatunkowym granicom, obracająca się wokół bluesa, rocka akustycznego, alt-country czy nurtu poezji śpiewanej idealnie dopełniła ten muzyczny wieczór.

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE