0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeOtwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki - i Ty możesz zostać bohaterem!

  Otwarcie Bazy Rodzin Szlachetnej Paczki – i Ty możesz zostać bohaterem!

  13 listopada 2021 r. miało miejsce otwarcie bazy potrzebujących rodzin Szlachetnej Paczki. Od tego czasu każdy, kto chce, może wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl by wybrać rodzinę lub samotną osobę, której pomoże.

  To bardzo ważny moment dla wolontariuszy, którzy wkładają całe swoje serce, mnóstwo czasu i energii, by odwiedzić rodziny, zdecydować, czy zostaną oni włączeni do projektu, a następnie stworzyć opisy.
  To właśnie teraz możesz wybrać rodzinę z naszego rejonu, której losy odmienią się dzięki Twoim działaniom!

  Pamiętaj, że paczkę możesz przygotować sam, z rodziną, z przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. SuperW, który poznał rodzinę, będzie do Twojej dyspozycji. Zawsze będziesz mógł do niego zadzwonić i doradzić się, co kupić, by jak najlepiej trafić w potrzeby wybranej przez Ciebie osoby.

  Już teraz część wareckich rodzin znalazła darczyńców, ale warto zaglądać na stronę i sprawdzać, ponieważ na pewno już niedługo pojawią się kolejne wzruszające opisy, które będą czekały na cudownych darczyńców.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE