Strona głównaOrganizacjeKS WarkaKS Warka postawi na ciężką pracę

KS Warka postawi na ciężką pracę

Piłkarze KS-u Warka już w styczniu rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. Przed nimi solidna praca, która musi przynieść pozytywne efekty. Czy podopieczni Jerzego Engela Juniora staną na wysokości zadania?

Nie ma wątpliwości, KS Warka w pierwszej część obecnego sezonu pozytywnie zaskoczył. Wysoka pozycja w ligowej tabeli sprawiła, że w zespole mają prawo stawiać sobie wysokie cele. Podstawa, to jednak ciężka praca. Ekipa Jerzego Engela Juniora rozpocznie treningi w drugiej połowie stycznia. Zajęcia będą się odbywać zarówno w Warce, jak i w Białobrzegach. Zespół w lutym rozpocznie sparingowe zmagania.

Czy w KS- ie Warka dojdzie do zmian kadrowych? Wiele wskazuje, że szeregi drużyny opuści bramkarz, Paweł Sapała. – Szukamy zawodnika, który go zastąpi. W rundzie wiosennej chcemy dać szansę gry kolejnym wychowankom – powiedział portalowi Radomsport.pl Kamil Witkowski. Dyrektor sportowy KS- u Warka zdradził, jakie ma oczekiwania odnośnie nowego roku. – Chciałbym, żeby nasz klub dalej się rozwijał. Liczę, że skończy się pandemia koronawirusa – zaznaczył Witkowski.

MARCIN KAŹMIERSKI

Źródło: Radomsport.pl/inf.własna

 

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE