1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRKarnawałowa integracja Seniorów w WKS „RADOŚĆ Z ŻYCIA”

  Karnawałowa integracja Seniorów w WKS „RADOŚĆ Z ŻYCIA”

  Rok 2022 rozpoczął się Zabawą Karnawałową organizowaną przez „Radość z życia” i zakończył się również zabawą ostatkową w sali imprez CeSiR. Integracja taneczno – prywatkowa z zaproszonymi  Klubami: „Złotego Wieku”, z Jasieńca, „Starówką”, UTW i Stowarzyszeniem Diabetyków wypadła imponująco. Dzięki wspaniałym rytmom, niektórzy nie schodzili z parkietu. Przy stole wspominano czasy młodości i dawne zwyczaje. Piosenki biesiadne wspólnie śpiewane przypominało organizatorom do czego zobowiązuje nazwa Klubu „Radość z życia”. I choć trudno było seniorom rozstawać się z tak doborowym towarzystwem i panującą atmosferą, po okresie Wielkiego Postu znów będziemy tańczyć, bo jak mówią słowa piosenki „Taniec to lek na życie…”.

  8 marca Seniorzy z „Radości z życia” świętowali także Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Inaczej niż zwykle, w niecodziennych kreacjach Panie i Panowie jak z żurnala spędzali wspólnie czas celebrując swoje święta z szacunkiem do charakterystycznych umiejętności dla każdej płci. Były piękne kwiaty, gorąca herbatka i słodkości za zdrowie Pań i panów.

  WKS „Radość z życia”

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE