0.4 C
Warka
niedziela, 4 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZapraszamy na zajęcia AQUA AEROBIKU!

  Zapraszamy na zajęcia AQUA AEROBIKU!

  Już 19 października startuje AQUA AEROBIK. Zajęcia będą odbywały się w środy o godzinie 20:00 na basenie Krytej Pływalni „Olimpic” w Warce.

  Aqua aerobik to forma ćwiczeń ogólnousprawniających prowadzona w wodzie, łącząca elementy klasycznego aerobiku, gimnastyki korekcyjnej i pływania, o szerokim spektrum korzyści zdrowotnych.

  To sport praktycznie dla każdego, nawet dla osób starszych czy wracających do formy po urazach. Ruch w basenie jest o wiele bezpieczniejszy niż np. ćwiczenia na siłowni. Środowisko wodne nie obciąża kręgosłupa ani stawów oraz sprzyja płynnemu poruszaniu się. W trakcie zajęć wykorzystuje się różne ciekawe akcesoria i przyrządy do ćwiczeń, dzięki czemu trening jest bezpieczny i efektywny. Nie wymaga umiejętności pływania.

  Ceny:

  Karnet normalny 80 zł – 4 zajęcia, jednorazowe wejście – 25 zł.

  Karnet senior 60+: 60 zł – 4 zajęcia, jednorazowe wejście – 25 zł

  *do wszystkich karnetów doliczana jest jednorazowa opłata +10 zł za wydanie karty.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE