Więcej
  Strona głównaInstytucjeZajęcia plastyczne dla ukraińskich dzieci

  Zajęcia plastyczne dla ukraińskich dzieci

  Dzięki dotacji jaką pozyskało Stowarzyszenie W.A.R.K.A. z Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w kwietniu i maju tego roku zorganizowane zostaną dla ukraińskich dzieci przebywających w Warce artystyczne warsztaty plastyczne i ceramiczne. Poprowadzą je instruktorzy na co dzień pracujący i współpracujący z Gminną Instytucją Kultury „Dworek na Długiej”, która jest partnerem projektu – Sławomir Ragan i Katarzyna Kwiatkowska. Wydarzenie zakończy wernisaż na początku czerwca, na który zaproszeni zostaną, poza uczestniczącymi w zajęciach dziećmi, również rodziny, przyjaciele oraz zaproszeni goście. Działania tego typu mają pomóc w asymilacji i integracji dzieci, które w wyniku trwającej za wschodnią granicą wojny znalazły swoje miejsce do życia w Warce i okolicach. Koordynatorem projektu jest Tamara Matiuk (kontakt 794-247-512).

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. przy współpracy z Samorządową Instytucją Kultury „Dworek na Długiej”. Dofinansowano ze środków Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce w ramach Transnational Giving Europe.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE