Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRUdane zawody minisiatkówki WTS Warka

  Udane zawody minisiatkówki WTS Warka

  5 marca odbyły się Turnieje Minisiatkówki o Puchar Kinder + Sport, w których uczestniczą młodzi zawodnicy i zawodniczki z Warki. Po raz kolejny nasi reprezentanci zaliczają udane występy w rozgrywkach.

   

  Od stycznia młodzi siatkarze i siatkarki Warckiego Towarzystwa Siatkówki biorą udział w rozgrywkach Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Kinder + Sport. Dzieci w styczniu brały udział w turnieju rozstawieniowym, teraz walczyli o najlepsze miejsca w swoich grupach. W rywalizacji udział biorą dwie drużyny chłopców w kategorii dwójek i jedna w kategorii trójek. W grupie dziewcząt reprezentuje nas jedna drużyna dwójek i jedna trójek.

   

  5 marca drużyny rozegrały I turniej grupowy. Nasze zespoły zaprezentowały się z dobrej strony. W Mysiadle reprezentacja dziewcząt w kategorii „2” rywalizowała w grupie 6A. Nadia, Iza i Amelka wygrały 5 spotkań z 7 i zajęły II miejsce w grupie. W kategorii trójek gr 6B nasze reprezentantki Gabrysia, Anastazja, Małgosia i Maja notują pierwsze ligowe zwycięstwo, co nas bardzo cieszy. W Mrokowie rywalizowali chłopcy. W kategorii dwójek grupy 6B Julek, Szymon i Tomek wygrywają 5 meczów z 7 spotkań, zaś Fabian, Antek, Mateusz po zaciętych grach w grupie 8A zwyciężają jeden mecz. Chłopcy w kategorii trójek Aleks, Maks, Jacek notują dwa zwycięstwa i trzy porażki. Turnieje naszych reprezentacji zaliczamy do udanych. Dzieci zaprezentowały się zgodne z oczekiwaniami i zdobytymi umiejętnościami. Na treningach doskonalimy grę i dalej bawimy się w rozgrywkach minisiatkówki. Szczegółowe wyniki meczów na stronie organizatora https://mwzps.pl/minisiatkowka/.

   

  26 marca młodzi zawodnicy Wareckiego Towarzystwa Siatkówki zmierzyli się w II turnieju grupowym. Dziękujemy rodzicom za doping i pomoc w organizacji wyjazdu dzieci na zawody. 

  WTS WARKA

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE