Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiROrkiestra Moderato poprowadzi jedyną w Polsce "Paradę Pułaskiego"!

  Orkiestra Moderato poprowadzi jedyną w Polsce „Paradę Pułaskiego”!

  Tradycją stało się już to, że jedyną w Polsce „Paradę Pułaskiego” wzorowaną na tych odbywających się za oceanem – w Nowym Jorku czy w Filadelfii prowadzi warecka orkiestra Moderato. Tak będzie również i w tym roku 2 lipca. Dokładnie o godz. 15:00 z wareckiego rynku wyruszy 10 „Parada Pułaskiego” na której czele poza samym generałem Kazimierzem Pułaskim na koniu do rytmicznego marszu przygrywać będzie warecka orkiestra.

  Po przyjściu na miejsce pikniku VIVAT PUŁASKI – do Parku na Winiarach orkiestra zaprezentuje się w krótkim koncercie estradowym na scenie głównej.

  Zachęcamy wszystkich do udziału w Paradzie i w całym pikniku Vivat Pułaski!

  Pełny program wydarzenia – kliknij tutaj.

  Organizatorami wydarzenia są: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego (Budżet Obywatelski Mazowsza).

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE