Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRŻółtym „School-busem” po Warce podczas Vivat Pułaski!

  Żółtym „School-busem” po Warce podczas Vivat Pułaski!

  Z Ameryką nieodzownie kojarzą się żółte school-busy, wożące dzieci do szkół. Dlatego też na polsko-amerykańskim pikniku Vivat Pułaski, który odbędzie się w Warce 2 lipca nie może zabraknąć tego symbolu Stanów Zjednoczonych o wolność których walczył i zginął generał Kazimierz Pułaski. Każdy kto będzie miał chęć poczuć się jak w Ameryce będzie mógł przejechać się takim pojazdem. School-bus będzie jeździł na trasie: parking przy byłym „Zajeździe na Winiarach” (róg ul. Turystycznej i Kwiatowej) – przystanek PKS (ul. Wysockiego za Szkołą Podstawową nr 1) – parking przy „Zajeździe”. School-bus będzie wyjeżdżał o równiej godzinie począwszy od 16 a skończywszy o 20. Z przystanku PKS odjazd będzie piętnaście minut po każdej równej godzinie począwszy od 16:15 a kończąc o 20:15. Przejazd jest bezpłatny. Zapraszamy.

  Pełny program wydarzenia – kliknij tutaj.

  Organizatorami wydarzenia są: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego (Budżet Obywatelski Mazowsza).

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE