12.5 C
Warka
poniedziałek, 2 października, 2023
Więcej
    Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejGala Orkiestr Dętych 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego z udziałem Moderato

    Gala Orkiestr Dętych 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego z udziałem Moderato

    18 czerwca 2023 r. w Skansenie w Sierpcu odbyła się Gala Orkiestr Dętych 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. W Muzeum Wsi Mazowieckiej zaprezentowały się orkiestry dęte, które przybyły z terenu całego Mazowsza – laureaci dziewięciu dotychczasowych Konkursów na najlepszą orkiestrę dętą KSOW z lat 2013-2022. Współorganizatorem wydarzenia jest Departament Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego.

    W wydarzeniu wzięła udział Miejska Orkiestra Dęta Moderato z Warki pod batutą Ryszarda Florka. Orkiestra zdobyła 1 miejsce w konkursie na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w 2022 roku. Oprócz Orkiestry z Warki na scenie wystąpiły najlepsze orkiestry z terenu Mazowsza: Kozienice, Stara Biała, Kaski, Nadarzyn, Pilawa, Zwoleń, Tłuszcz, Gozdowo.

    Dworek na Długiej
    Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
    Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

    NAJNOWSZE

    NAJPOPULARNIEJSZE