Więcej
  Strona głównaWiadomościPłomienie w środku nocy

  Płomienie w środku nocy

  Nocny alarm przeżyły osoby mieszkające w jednym z bloków mieszczących się przy ulicy Gośniewskiej. W środę około godziny 02.00 w nocy mieszkańców postawił na nogi odgłos strażackiej syreny.

  Jeden z mieszkańców bloku spostrzegł, że na klatce schodowej roi się od dymu, który niesie za sobą specyficzny fetor. Po zawiadomieniu straży pożarnej na miejsce nadjechały dwa wozy strażackie. Jak się okazało źródłem dymu rozprzestrzeniającego się na części klatki schodowej był ogień, który został zaprószony w piwnicy. Płomień szybko opanował nieużyteczne rzeczy i drobne śmieci składowane w piwnicy, które spalając się generowały kłęby duszącego dymu.

  Strażacy po opanowaniu płomieni, specjalną aparaturą usunęli ciężki dym unoszący się w części klatki schodowej.  Dopiero po zniwelowaniu zagrożenia mieszkańcy mogli spokojnie powrócić do swoich mieszkań. Na daną chwilę nie wiadomo co było przyczyną zaprószenia ognia.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE