Więcej
  Strona głównaInstytucjeZakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół przy Obwodowej

  Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół przy Obwodowej

  Oceny już wystawione, świadectwa wypisane, a za oknem – długi dzień i piękne słońce. W ostatnim, przedwakacyjnym dniu – 23 czerwca 2023 r.- odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce. Nasi uczniowie czekali ze zniecierpliwieniem na ostatni dzwonek, który wybrzmiał o godzinie 10:00, zapraszając wszystkich przybyłych na uroczystość.

  Dyrektor Anna Górnicka przywitała serdecznie Starostę Powiatu Grójeckiego – Krzysztofa Ambroziaka, członka zarządu Powiatu Grójeckiego – Andrzeja Zarębę, Radnego Powiatu Grójeckiego – Cezarego Kołodziejskiego, byłego dyrektora – Jana Traczyka, byłą wicedyrektor – Urszulę Sobolewską, Radnego Sejmiku Województwa Mazowieckiego – Leszka Przybytniaka, grono pedagogiczne, pracowników administracji oraz wszystkich uczniów.

  Najważniejszym i długo wyczekiwanym momentem było wręczenie przez Panią Dyrektor i wychowawców nagród za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Wielu uczniów zostało uhonorowanych Stypendium Starosty Grójeckiego. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali: Michał Mrozek z klasy 3 TOI i Daniel Górnicki z klasy 3 TOI. Tego dnia przekazane zostały również nagrody dla uczniów za stuprocentową frekwencję, konkurs plastyczny, osiągnięcia sportowe w piłce siatkowej, konkurs czytelniczy, konkurs hotelarski i wiele innych.

  Podczas uroczystości wyróżnieni zostali nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom za całoroczne zaangażowanie i ciężką pracę na rzecz szkoły. Nauczyciele – Jakub Staromłyński i Aldona Rzeźnik otrzymali nagrodę dyrektora za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz promowanie wśród uczniów pięknych postaw i wartości. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy sukcesów i wybitnych osiągnięć.

  Koniec roku szkolnego wiąże się również z ostatnim dzwonkiem dla niektórych nauczycieli. Z łezką w oku pożegnaliśmy wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły – Aldonę Rzeźnik, która postanowiła przejść na zasłużoną emeryturę. Delegacje nauczycieli, samorządu szkolnego oraz uczniów złożyły na ręce Pani Aldony serdeczne podziękowania, kwiaty i upominki. Pani Aldona na zawsze pozostanie w pamięci pracowników szkoły i uczniów jako człowiek zawsze służący dobrą radą i pomocą. Pani Aldono, dziękujemy za wsparcie, będzie nam Pani brakować!

  Podczas apelu odbyło się również krótkie podsumowanie projektu „Zawodowo przez Europę” dofinansowanego w ramach programu Erasmus +. Koordynatorki: Izabela Podworska i Agata Gabler-Śliwa serdecznie podziękowały wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tak wspaniałego wyjazdu dla uczniów. Młodzież otrzymała certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w programie oraz po raz ostatni w tym świetnie zintegrowanym zespole wykonano im pamiątkowe zdjęcie.

  Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wyróżnionym.

  Do zobaczenia już we wrześniu!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE