-4 C
Warka
sobota, 2 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSzkolenie „Bezpiecznie w kajaku”

  Szkolenie „Bezpiecznie w kajaku”

  Piknik nad Pilicą zachęcał do aktywnego wypoczynku z uwzględnieniem naturalnych zasobów przyrodniczych. Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – organizator wydarzenia – dopilnowało tego, by opowiedzieć o bezpieczeństwie nad wodą. Wiedza teoretyczna zdobyta podczas szkolenia była wykorzystana podczas spływu!

  Szkolenie zostało przeprowadzone przez niezawodną kadrę Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białobrzegach, które jest Partnerem projektu. W trakcie kilkudziesięciominutowej pogadanki uczestnicy dowiedzieli się, jak bezpiecznie poruszać się kajakiem, na co zwrócić szczególną uwagę podczas spływu, a także jak sobie radzić w niebezpiecznych sytuacjach na wodzie. Szkolenie było przystosowane dla rodzin z dziećmi, tak by przełamać strach i obawy przed kajakowaniem. Na zakończenie szkolenie odbył się wspólny – bezpieczny – spływ kajakowy Pilicą.

  Zadanie publiczne pn. „Pilica zachwyca – rozwój oferty turystyczno-rekreacyjnej w Dolinie Pilicy” dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE