Więcej
  Strona głównaWiadomościPożar domu w Lechanicach

  Pożar domu w Lechanicach

  W niedzielną noc, 1 grudnia, chwile grozy przeżyli mieszkańcy Lechanic (gmina Warka).  Około godziny 02.30 w nocy, spostrzegli oni, że z jednego z domów jednorodzinnych wydobywają się kłęby dymu. Niezwłocznie zgłosili zawiadomienie do grójeckiej straży pożarnej.

  Po przyjeździe strażaków na miejsce zdarzenia, okazało się, że ogień trawi piwnicę domu. Sytuacja pogorszyła się z chwilą, gdy strażacy dowiedzieli się, że w piwnicy znajdują się cztery butle gazowe. Na szczęście prowadzącym akcję gaśniczą udało się bezpiecznie wynieść butle zanim doszło do ulotnienia gazu bądź eksplozji. W niedługim czasie w pełni opanowali oni żywioł. W wyniku niezwykle szybkiego rozprzestrzeniania się ognia, zniszczeniu uległa znaczna część piwnicy a także składowane w niej drewno oraz instalacja elektryczna, gęste kłęby ciemnego dymu zaś okopciły niektóre pomieszczenia mieszkalne.

  Na szczęście w wyniku nocnego pożaru nikt nie ucierpiał. Na chwilę obecną nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w piwnicy jednego z lechanickich domów.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE